Elite Performances

794 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 14.43 Sariah Gerald Westlake
100 Meter Hurdles Prelims 14.55 Nadia Chiara Lone Peak
100 Meter Hurdles Finals 14.55 Ebony Dodoo Delta
100 Meter Hurdles Prelims 14.59 Lucy Harris Desert Hills
100 Meter Hurdles Prelims 14.60 Sariah Gerald Westlake
100 Meter Hurdles Prelims 14.64 Ebony Dodoo Delta
100 Meter Hurdles Finals 14.73 Lucy Harris Desert Hills
100 Meter Hurdles Finals 14.78 Whitney Fisher Olympus
100 Meter Hurdles Prelims 14.82 Gracee Alders Stansbury
100 Meter Hurdles Finals 14.92 Annie Nuttall Timpview
100 Meter Hurdles Prelims 14.92 Makayla Grossarth Timpview
100 Meter Hurdles Prelims 14.92 Cale Torgerson North Sevier
100 Meter Hurdles Finals 14.95 Makayla Grossarth Timpview
100 Meter Hurdles Prelims 14.95 Violett Taylor Rich
100 Meter Hurdles Finals 14.99 Violett Taylor Rich
100 Meter Hurdles Prelims 15.00 Whitney Fisher Olympus
100 Meter Dash Finals 11.80 Andrea Amoah Bingham
100 Meter Dash Prelims 11.91 Andrea Amoah Bingham
100 Meter Dash Prelims 12.02 Amelia Nadauld Snow Canyon
100 Meter Dash Prelims 12.08 Cambria Hasler American Fork
100 Meter Dash Finals 12.08 Amelia Nadauld Snow Canyon
100 Meter Dash Prelims 12.10 Liberty Henstrom Corner Canyon
100 Meter Dash Prelims 12.13 Lucy Harris Desert Hills
100 Meter Dash Prelims 12.19 Gabriele Dabb Canyon View
100 Meter Dash Prelims 12.20 Angelina Appel Bingham
100 Meter Dash Prelims 12.22 Katie Hutchings Timpview
100 Meter Dash Finals 12.23 Cambria Hasler American Fork
1600 Meter Run Finals 4:52.10 Addelynn Meldrum Lone Peak
1600 Meter Run Finals 4:57.33 Boston Bybee Lone Peak
1600 Meter Run Finals 4:57.72 Lily Alder Timpview
1600 Meter Run Finals 4:58.30 Cailey Bracken Mountain Ridge
1600 Meter Run Finals 4:58.64 Jaylie Jenkins Union
1600 Meter Run Finals 4:59.23 Paytin Rohatinsky Lone Peak
1600 Meter Run Finals 5:00.10 Brielle Nilsson Lone Peak
1600 Meter Run Finals 5:00.11 Anna Bybee Lone Peak
1600 Meter Run Finals 5:00.13 Maya Bybee Lone Peak
1600 Meter Run Finals 5:00.28 Hailey Atwater Fremont
1600 Meter Run Finals 5:01.43 Avalon Mecham American Fork
1600 Meter Run Finals 5:01.54 River White Union
1600 Meter Run Finals 5:01.70 Skye Siddoway Farmington
1600 Meter Run Finals 5:02.26 Ava Trimble Orem
1600 Meter Run Finals 5:02.30 Cadence Kasprick Grand County
1600 Meter Run Finals 5:03.30 Angelina Lione Davis
1600 Meter Run Finals 5:03.36 Isabelle McCullough Summit Academy
1600 Meter Run Finals 5:03.48 Alayna Wardle Herriman
1600 Meter Run Finals 5:05.04 Rachel Crosby Herriman
1600 Meter Run Finals 5:05.80 Kenidee Glazier Kanab
1600 Meter Run Finals 5:06.79 Gentry Christiansen Emery
1600 Meter Run Finals 5:07.28 Addyson Guymon Emery
1600 Meter Run Finals 5:07.31 Analena Jacob Brighton
1600 Meter Run Finals 5:07.33 Zoey Nilsson Lone Peak
1600 Meter Run Finals 5:07.87 Ashlynn Lainhart Maple Mountain
1600 Meter Run Finals 5:07.99 Millie Robinson Westlake
1600 Meter Run Finals 5:08.02 Natalia Boltz American Fork
1600 Meter Run Finals 5:08.12 Ellie Esplin Timpview
1600 Meter Run Finals 5:08.45 Halle Sullivan Skyline
1600 Meter Run Finals 5:08.49 Madelyn Reeder Highland
1600 Meter Run Finals 5:08.61 Skye Jensen American Fork
1600 Meter Run Finals 5:08.63 Helena Gutierrez West
1600 Meter Run Finals 5:08.65 Sophie Steiger American Fork
1600 Meter Run Finals 5:08.85 Aldana Navarrete- Lamas Timpanogos
1600 Meter Run Finals 5:09.58 Savannah Galbraith Springville
1600 Meter Run Finals 5:10.57 Katie Hansen Woods Cross
1600 Meter Run Finals 5:10.74 Claire Hoenes Herriman
1600 Meter Run Finals 5:11.61 Sienna Barton Bonneville
1600 Meter Run Finals 5:12.06 Madelyn Embley Orem
1600 Meter Run Finals 5:12.29 Hope Edmonds Brighton
1600 Meter Run Finals 5:12.73 Julie Moore Mountain View
1600 Meter Run Finals 5:13.03 Leah Larsen Stansbury
1600 Meter Run Finals 5:13.30 Haley Whitford American Fork
1600 Meter Run Finals 5:13.34 Emmalee Williams Pine View
1600 Meter Run Finals 5:13.87 Abby Stone Mountain View
1600 Meter Run Finals 5:14.20 Nicole Wayment Bonneville
1600 Meter Run Finals 5:14.27 Makayla Boulton Timpview
1600 Meter Run Finals 5:14.66 Gabriella Garside Orem
1600 Meter Run Finals 5:14.78 Julia Rust Alta
200 Meter Dash Finals 23.34 Andrea Amoah Bingham
200 Meter Dash Finals 24.25 Desirae Riehle American Fork
200 Meter Dash Prelims 24.33 Desirae Riehle American Fork
200 Meter Dash Prelims 24.34 Andrea Amoah Bingham
200 Meter Dash Prelims 24.38 w Amelia Nadauld Snow Canyon
200 Meter Dash Finals 24.47 Amelia Nadauld Snow Canyon
200 Meter Dash Prelims 24.65 w Angelina Appel Bingham
200 Meter Dash Prelims 24.67 w Sierra Darling Park City
200 Meter Dash Prelims 24.76 w Cambria Hasler American Fork
200 Meter Dash Finals 24.79 Katie Hutchings Timpview
200 Meter Dash Prelims 24.81 Cale Torgerson North Sevier
200 Meter Dash Prelims 24.88 w Scarlett Brock North Summit
200 Meter Dash Prelims 24.91 Katie Hutchings Timpview
200 Meter Dash Prelims 24.91 w Jade Reimer Pine View
200 Meter Dash Finals 24.93 Cambria Hasler American Fork
200 Meter Dash Prelims 24.94 w Brooklyn Sturdivant Timpanogos
200 Meter Dash Prelims 24.96 w Morgan Carter Park City
200 Meter Dash Finals 25.00 Angelina Appel Bingham
200 Meter Dash Prelims 25.00 w Gracee Alders Stansbury
300 Meter Hurdles Finals 42.58 Amelia Nadauld Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 42.82 Lucy Harris Desert Hills
300 Meter Hurdles Finals 42.91 Annie Nuttall Timpview
300 Meter Hurdles Finals 42.98 Gracee Alders Stansbury
300 Meter Hurdles Finals 43.27 Nadia Chiara Lone Peak
300 Meter Hurdles Prelims 43.36 Annie Nuttall Timpview
300 Meter Hurdles Finals 43.37 Cale Torgerson North Sevier
300 Meter Hurdles Finals 43.38 Harmony Lopez Canyon View
300 Meter Hurdles Finals 43.47 Violett Taylor Rich
300 Meter Hurdles Prelims 43.81 Amelia Nadauld Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 43.84 Abby Egbert Orem
300 Meter Hurdles Prelims 43.86 Nadia Chiara Lone Peak
300 Meter Hurdles Finals 44.07 Sariah Gerald Westlake
300 Meter Hurdles Prelims 44.15 Gracee Alders Stansbury
300 Meter Hurdles Finals 44.17 Whitney Fisher Olympus
300 Meter Hurdles Prelims 44.19 Whitney Fisher Olympus
300 Meter Hurdles Prelims 44.21 Lucy Harris Desert Hills
300 Meter Hurdles Finals 44.30 Emily Gwilliam Spanish Fork
300 Meter Hurdles Finals 44.36 Ebony Dodoo Delta
300 Meter Hurdles Prelims 44.37 Harmony Lopez Canyon View
300 Meter Hurdles Finals 44.51 Kate Garner Herriman
300 Meter Hurdles Prelims 44.63 Sariah Gerald Westlake
300 Meter Hurdles Prelims 44.66 Kate Garner Herriman
300 Meter Hurdles Finals 44.79 Kate Glazier Lehi
300 Meter Hurdles Prelims 44.94 Abby Egbert Orem
300 Meter Hurdles Finals 45.00 Brecke Boyer Crimson Cliffs
300 Meter Hurdles Prelims 45.07 Violett Taylor Rich
300 Meter Hurdles Finals 45.08 Makayla Grossarth Timpview
300 Meter Hurdles Prelims 45.19 Kate Glazier Lehi
300 Meter Hurdles Prelims 45.19 Skylee Guymon Emery
300 Meter Hurdles Prelims 45.25 Kenzlie Stuart Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 45.27 Janaka Seegmiller Layton
300 Meter Hurdles Prelims 45.27 Brecke Boyer Crimson Cliffs
300 Meter Hurdles Prelims 45.30 Lilly Wittwer Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 45.33 Lily Weaver Clearfield
300 Meter Hurdles Prelims 45.35 Ebony Dodoo Delta
300 Meter Hurdles Finals 45.38 Mia Harding Lone Peak
300 Meter Hurdles Prelims 45.46 Mia Harding Lone Peak
300 Meter Hurdles Finals 45.47 Hartlyn Richins North Summit
300 Meter Hurdles Prelims 45.49 Makiah Turner Corner Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 45.51 Ellie Davies Sky View
300 Meter Hurdles Prelims 45.55 Lillian Smith Copper Hills
300 Meter Hurdles Prelims 45.57 Emily Gwilliam Spanish Fork
300 Meter Hurdles Finals 45.59 Kenzlie Stuart Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 45.63 Kambri Muir Payson
300 Meter Hurdles Finals 45.71 Skylee Guymon Emery
300 Meter Hurdles Prelims 45.71 Cale Torgerson North Sevier
300 Meter Hurdles Finals 45.77 Ellie Davies Sky View
300 Meter Hurdles Finals 45.80 Kambri Muir Payson
300 Meter Hurdles Prelims 45.81 Sahara Yates Farmington
300 Meter Hurdles Prelims 45.93 Paige Bagley Green Canyon
300 Meter Hurdles Finals 46.16 Janaka Seegmiller Layton
300 Meter Hurdles Finals 46.20 Lillian Smith Copper Hills
300 Meter Hurdles Finals 46.23 Chloe Petelo Timpview
300 Meter Hurdles Prelims 46.34 Eleanor Armour Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 46.37 Annie Peterson Bingham
300 Meter Hurdles Finals 46.39 Sahara Yates Farmington
300 Meter Hurdles Prelims 46.40 Lily Weaver Clearfield
300 Meter Hurdles Prelims 46.41 Ilenia DeHart Dixie
300 Meter Hurdles Prelims 46.41 Claire Boone Crimson Cliffs
300 Meter Hurdles Prelims 46.44 Breilynn Cook Payson
300 Meter Hurdles Prelims 46.50 Gabby Morfin Cyprus
3200 Meter Run Finals 9:52.96 Jane Hedengren Timpview
3200 Meter Run Finals 10:31.36 Lily Alder Timpview
3200 Meter Run Finals 10:36.91 Jaylie Jenkins Union
3200 Meter Run Finals 10:37.64 Cailey Bracken Mountain Ridge
3200 Meter Run Finals 10:41.12 River White Union
3200 Meter Run Finals 10:42.31 Cadence Kasprick Grand County
3200 Meter Run Finals 10:47.83 Maya Bybee Lone Peak
3200 Meter Run Finals 10:49.38 Avalon Mecham American Fork
3200 Meter Run Finals 10:51.16 Julie Moore Mountain View
3200 Meter Run Finals 10:51.59 Isabelle McCullough Summit Academy
3200 Meter Run Finals 10:52.76 Ava Trimble Orem
3200 Meter Run Finals 10:54.08 Natalia Boltz American Fork
3200 Meter Run Finals 10:54.76 Isabel Preston Riverton
3200 Meter Run Finals 10:55.63 Madelyn Reeder Highland
3200 Meter Run Finals 10:55.82 Alayna Wardle Herriman
3200 Meter Run Finals 10:55.96 Kenidee Glazier Kanab
3200 Meter Run Finals 10:56.63 Addyson Guymon Emery
3200 Meter Run Finals 11:00.20 Millie Robinson Westlake
3200 Meter Run Finals 11:01.36 Abigail Hartle Lone Peak
3200 Meter Run Finals 11:02.21 Angelina Lione Davis
3200 Meter Run Finals 11:02.29 Skye Jensen American Fork
3200 Meter Run Finals 11:03.16 Sophie Steiger American Fork
3200 Meter Run Finals 11:03.42 Ashlynn Lainhart Maple Mountain
3200 Meter Run Finals 11:03.51 Helena Gutierrez West
3200 Meter Run Finals 11:05.01 Katie Hansen Woods Cross
3200 Meter Run Finals 11:05.60 Savannah Galbraith Springville
3200 Meter Run Finals 11:07.93 Boston Bybee Lone Peak
3200 Meter Run Finals 11:08.71 Kambrie Wilkinson Salem Hills
3200 Meter Run Finals 11:09.05 Maci Woolf Herriman
3200 Meter Run Finals 11:11.24 Gentry Christiansen Emery
3200 Meter Run Finals 11:11.47 Madelyn Embley Orem
3200 Meter Run Finals 11:11.85 Halle Sullivan Skyline
3200 Meter Run Finals 11:11.85 Leah Larsen Stansbury
3200 Meter Run Finals 11:12.84 Molly Walton Timpanogos
3200 Meter Run Finals 11:14.17 Hailey Shakespear Green Canyon
3200 Meter Run Finals 11:16.43 Emmalee Williams Pine View
3200 Meter Run Finals 11:16.87 Nicole Wayment Bonneville
3200 Meter Run Finals 11:16.91 Mya Oyler Riverton
3200 Meter Run Finals 11:17.25 Sienna Barton Bonneville
3200 Meter Run Finals 11:17.29 Alexis Bradshaw Farmington
3200 Meter Run Finals 11:18.22 Kaitlyn Blackham Ogden
3200 Meter Run Finals 11:18.29 Kate Jones Pine View
3200 Meter Run Finals 11:19.60 Maya Parker Westlake
400 Meter Dash Finals 53.99 Desirae Riehle American Fork
400 Meter Dash Prelims 54.93 Desirae Riehle American Fork
400 Meter Dash Finals 55.38 Bria Anderson Timpanogos
400 Meter Dash Finals 55.65 Sabrina Wright Highland
400 Meter Dash Prelims 56.17 Bria Anderson Timpanogos
400 Meter Dash Finals 56.24 Sierra Darling Park City
400 Meter Dash Finals 56.32 Cambria Hasler American Fork
400 Meter Dash Finals 56.40 Gabriele Dabb Canyon View
400 Meter Dash Prelims 56.52 Sierra Darling Park City
400 Meter Dash Prelims 56.56 Scarlett Brock North Summit
400 Meter Dash Finals 56.70 Scarlett Brock North Summit
400 Meter Dash Finals 56.75 Kaitlyn Durham Bingham
400 Meter Dash Finals 56.82 Vanessa Storey Timpview
400 Meter Dash Prelims 56.92 Cambria Hasler American Fork
400 Meter Dash Prelims 56.93 Vanessa Storey Timpview
400 Meter Dash Prelims 56.94 Sabrina Wright Highland
400 Meter Dash Finals 56.97 Trey Torgerson North Sevier
400 Meter Dash Finals 56.99 Brooklyn Sturdivant Timpanogos
400 Meter Dash Prelims 56.99 Brooklyn Sturdivant Timpanogos
400 Meter Dash Prelims 57.08 Alta Vasiti Vuniwai Tura Timpview
400 Meter Dash Prelims 57.34 Macey Rockwood Alta
400 Meter Dash Finals 57.40 Alta Vasiti Vuniwai Tura Timpview
400 Meter Dash Prelims 57.45 Kaitlyn Durham Bingham
400 Meter Dash Finals 57.48 Meg Murdock Highland
400 Meter Dash Prelims 57.66 Trey Torgerson North Sevier
400 Meter Dash Prelims 57.69 Meg Murdock Highland
400 Meter Dash Prelims 57.75 Makiah Turner Corner Canyon
400 Meter Dash Finals 57.75 Macey Rockwood Alta
400 Meter Dash Prelims 57.81 Charlotte Wilkinson Northridge
400 Meter Dash Prelims 57.85 Gabriele Dabb Canyon View
400 Meter Dash Finals 57.94 Brynli Ruchti American Fork
400 Meter Dash Prelims 57.94 Gracie Meeds Bear River
400 Meter Dash Finals 58.00 Millie Smith Layton
4x100 Meter Relay Finals 46.82 Relay Team Corner Canyon
4x100 Meter Relay Finals 46.83 Relay Team Bingham
4x100 Meter Relay Finals 47.78 Relay Team Desert Hills
4x200 Meter Relay Finals 1:37.74 Relay Team Bingham
4x200 Meter Relay Finals 1:39.91 Relay Team Timpview
4x200 Meter Relay Finals 1:40.14 Relay Team Corner Canyon
4x200 Meter Relay Finals 1:41.15 Relay Team American Fork
4x400 Meter Relay Finals 3:46.56 Relay Team American Fork
4x400 Meter Relay Finals 3:46.82 Relay Team Timpview
4x800 Meter Relay Finals 9:03.94 Relay Team Lone Peak
4x800 Meter Relay Finals 9:11.39 Relay Team American Fork
4x800 Meter Relay Finals 9:19.54 Relay Team Timpview
4x800 Meter Relay Finals 9:21.47 Relay Team Mountain View
4x800 Meter Relay Finals 9:21.85 Relay Team Herriman
4x800 Meter Relay Finals 9:22.07 Relay Team Timpanogos
4x800 Meter Relay Finals 9:23.83 Relay Team Skyline
4x800 Meter Relay Finals 9:26.53 Relay Team Springville
4x800 Meter Relay Finals 9:32.40 Relay Team Corner Canyon
4x800 Meter Relay Finals 9:33.41 Relay Team Westlake
4x800 Meter Relay Finals 9:34.00 Relay Team Viewmont
4x800 Meter Relay Finals 9:38.05 Relay Team Park City
4x800 Meter Relay Finals 9:38.74 Relay Team Riverton
4x800 Meter Relay Finals 9:40.17 Relay Team Pine View
4x800 Meter Relay Finals 9:41.90 Relay Team Maple Mountain
4x800 Meter Relay Finals 9:43.43 Relay Team Davis
4x800 Meter Relay Finals 9:43.45 Relay Team Brighton
4x800 Meter Relay Finals 9:44.65 Relay Team Highland
800 Meter Run Finals 2:07.85 Jane Hedengren Timpview
800 Meter Run Finals 2:10.84 Addelynn Meldrum Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:12.16 Brecklyn Bugnet Fremont
800 Meter Run Finals 2:12.91 Bria Anderson Timpanogos
800 Meter Run Finals 2:13.19 Cadence Kasprick Grand County
800 Meter Run Finals 2:13.23 Boston Bybee Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:14.01 Tori Stratton American Fork
800 Meter Run Finals 2:14.14 Charlotte Wilkinson Northridge
800 Meter Run Finals 2:14.50 Rachel Crosby Herriman
800 Meter Run Finals 2:14.57 Paytin Rohatinsky Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:14.63 Ava Trimble Orem
800 Meter Run Finals 2:14.65 Brielle Nilsson Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:14.85 Zoey Nilsson Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:14.99 Vanessa Storey Timpview
800 Meter Run Finals 2:15.02 Jaylie Jenkins Union
800 Meter Run Finals 2:15.15 Avalon Mecham American Fork
800 Meter Run Finals 2:15.53 Gentry Christiansen Emery
800 Meter Run Finals 2:15.71 Analia Boyer Springville
800 Meter Run Finals 2:15.77 Julie Moore Mountain View
800 Meter Run Finals 2:16.29 Aldana Navarrete- Lamas Timpanogos
800 Meter Run Finals 2:16.41 Grace Callister Skyline
800 Meter Run Finals 2:16.70 Paige Rhoads Corner Canyon
800 Meter Run Finals 2:17.01 River White Union
800 Meter Run Finals 2:17.21 Emmalee Williams Pine View
800 Meter Run Finals 2:17.54 Lindsey Gerhart Herriman
800 Meter Run Finals 2:17.63 Halle Sullivan Skyline
800 Meter Run Finals 2:17.72 Kenidee Glazier Kanab
800 Meter Run Finals 2:17.83 Jessica Wilson Pleasant Grove
800 Meter Run Finals 2:17.93 Lexi Toronto Viewmont
800 Meter Run Finals 2:18.00 Lily O'Neal Cedar Valley
800 Meter Run Finals 2:18.12 Addyson Guymon Emery
800 Meter Run Finals 2:18.46 Mary Marvell Timpview
800 Meter Run Finals 2:18.57 Mia Taylor Westlake
800 Meter Run Finals 2:18.87 Analena Jacob Brighton
800 Meter Run Finals 2:18.94 Sofia Jourdon Olympus
800 Meter Run Finals 2:18.98 Sophie Robinson Hurricane
800 Meter Run Finals 2:19.37 Anna Bybee Lone Peak
800 Meter Run Finals 2:19.59 Madelyn Embley Orem
800 Meter Run Finals 2:19.79 Isabelle McCullough Summit Academy
800 Meter Run Finals 2:19.90 Hope Edmonds Brighton
800 Meter Run Finals 2:19.91 Ashlynn Lainhart Maple Mountain
Discus Finals 120-3 Jordan Davenport Canyon View
Discus Prelims 121-9 Anneliese Nielson Box Elder
Discus Prelims 123-0 Matilyn Dotson Hurricane
Discus Finals 123-3 Atelaite Latu West
Discus Prelims 123-7 Kiara Hansen Cedar
Discus Finals 124-4 Bliss Lindsay Mountain View
Discus Prelims 127-3 Clara Baker American Fork
Discus Finals 127-3 Matilyn Dotson Hurricane
Discus Finals 127-10 Anneliese Nielson Box Elder
Discus Finals 130-1 Clara Baker American Fork
Discus Prelims 132-6 Gianna Makaafi Stansbury
Discus Finals 134-1 Mary Cummings American Fork
Discus Prelims 134-1 Mary Cummings American Fork
Discus Finals 134-6 Gianna Makaafi Stansbury
Discus Finals 137-5 Burklie Burton Layton
Discus Prelims 137-5 Burklie Burton Layton
Discus Finals 138-1 Kiara Hansen Cedar
High Jump Finals 5-4 Paige Smith Rich
High Jump Finals 5-4 Sophie Sparrow Weber
High Jump Finals 5-4 Abby Tullis Bingham
High Jump Finals 5-4 Malea Hansen Syracuse
High Jump Finals 5-4 Tori Conrad Pine View
High Jump Finals 5-4 Alexa Basile Crimson Cliffs
High Jump Finals 5-6 Cale Torgerson North Sevier
High Jump Finals 5-6 Ellen Reed American Heritage
High Jump Finals 5-6 Riley Gough South Sevier
High Jump Finals 5-6 Mae Johnson Bountiful
High Jump Finals 5-8 Cami Cvitkovich Weber
High Jump Finals 5-8 Sadie Stewart Sky View
High Jump Finals 5-10 Presley Gray American Fork
High Jump Finals 6-0.25 Cortnie Barker Syracuse
Javelin Prelims 121-2 Kate Carter Hurricane
Javelin Finals 121-6 Alina Lurth Beaver
Javelin Prelims 121-6 Alina Lurth Beaver
Javelin Finals 121-8 Adelaide Winn Cyprus
Javelin Finals 122-1 Dyanna Parra Cyprus
Javelin Finals 122-3 Kate Carter Hurricane
Javelin Prelims 122-4 Kadee Harland Panguitch
Javelin Finals 122-4 Caislee Lunt Millard
Javelin Prelims 122-4 Caislee Lunt Millard
Javelin Finals 122-10 Jenilee Keener Green River
Javelin Prelims 122-10 Jenilee Keener Green River
Javelin Prelims 123-0 Hallie Reeder Box Elder
Javelin Finals 123-1 Hallie Reeder Box Elder
Javelin Prelims 124-1 Chloe Quinn Skyline
Javelin Finals 125-5 Katie Elison Hurricane
Javelin Finals 127-9 Chloe Quinn Skyline
Javelin Finals 129-4 Kadee Harland Panguitch
Javelin Finals 129-10 Brecklan Weaver Union
Javelin Prelims 129-10 Brecklan Weaver Union
Javelin Finals 132-5 Cadee Alder Manti
Javelin Prelims 132-5 Cadee Alder Manti
Long Jump Finals 17-7.75 Kate Glazier Lehi
Long Jump Prelims 17-7.75 Kate Glazier Lehi
Long Jump Finals 17-8.25 Trey Torgerson North Sevier
Long Jump Prelims 17-8.25 Trey Torgerson North Sevier
Long Jump Finals 17-8.5 Whitney Fisher Olympus
Long Jump Prelims 17-8.75 Nataya Valenzuela Box Elder
Long Jump Finals 17-8.75 Nataya Valenzuela Box Elder
Long Jump Finals 18-0.25 Gracee Alders Stansbury
Long Jump Prelims 18-0.25 Gracee Alders Stansbury
Long Jump Prelims 18-3.75 Denasja Taylor East
Long Jump Finals 18-3.75 Denasja Taylor East
Long Jump Finals 18-7.5 Amelia Nadauld Snow Canyon
Pole Vault Finals 10-6 Elizabeth Ekins Herriman
Pole Vault Finals 10-6 Lacee Pace Westlake
Pole Vault Finals 11-0 Katerina Aguero Copper Hills
Pole Vault Finals 11-6 Gabriella Fenn Riverton
Pole Vault Finals 11-6 Savannah Berbert Herriman
Pole Vault Finals 11-6 Taylor Yee Maple Mountain
Pole Vault Finals 12-0 Lucy Jeppson Lone Peak
Pole Vault Finals 12-0 Natalie Germanov West
Pole Vault Finals 12-6 MoneĀ“t Ward Bingham
Shot Put Prelims 37-3.5 Kiara Hansen Cedar
Shot Put Finals 37-5 Kiara Hansen Cedar
Shot Put Finals 37-6 Kennedie Palmer Stansbury
Shot Put Prelims 37-6 Kennedie Palmer Stansbury
Shot Put Finals 37-9 Burklie Burton Layton
Shot Put Prelims 37-9 Burklie Burton Layton
Shot Put Prelims 37-10.5 Kueni Douglas Richfield
Shot Put Finals 37-11.5 Kueni Douglas Richfield
Shot Put Prelims 38-4.75 Morgan Honsvick Maple Mountain
Shot Put Prelims 38-4.75 Kennedy Scott Snow Canyon
Shot Put Finals 38-10 Kennedy Scott Snow Canyon
Shot Put Prelims 39-1.75 Clara Baker American Fork
Shot Put Finals 39-2.75 Paige Egbert Mountain Crest
Shot Put Prelims 39-2.75 Paige Egbert Mountain Crest
Shot Put Finals 39-3.5 Carly Trujillo Mountain Ridge
Shot Put Prelims 39-3.5 Carly Trujillo Mountain Ridge
Shot Put Finals 40-8.75 Morgan Honsvick Maple Mountain
Shot Put Finals 41-9.5 Clara Baker American Fork
Sprint Medley Relay Finals 4:17.17 Relay Team Union
Sprint Medley Relay Finals 4:24.71 Relay Team North Sanpete
Sprint Medley Relay Finals 4:25.65 Relay Team Canyon View
Sprint Medley Relay Finals 4:25.89 Relay Team Millard
Sprint Medley Relay Finals 4:26.84 Relay Team Carbon
Sprint Medley Relay Finals 4:29.00 Relay Team Richfield
Sprint Medley Relay Finals 4:29.19 Relay Team Grand County
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 10.36 Jerome Myles Corner Canyon
100 Meter Dash Finals 10.54 Dominic Overby West Jordan
100 Meter Dash Prelims 10.56 Jerome Myles Corner Canyon
100 Meter Dash Finals 10.60 Banks Jackson Maple Mountain
100 Meter Dash Finals 10.64 Tyler West Crimson Cliffs
100 Meter Dash Finals 10.64 Daniel Chase Woods Cross
100 Meter Dash Finals 10.67 Bryton Brady Corner Canyon
100 Meter Dash Finals 10.69 Evan Morton Alta
100 Meter Dash Finals 10.69 Ryan Tillman Viewmont
100 Meter Dash Prelims 10.69 Dominic Overby West Jordan
100 Meter Dash Prelims 10.73 Evan Morton Alta
100 Meter Dash Finals 10.73 Chryshaun Lee Corner Canyon
100 Meter Dash Finals 10.75 Matt Hall Timpanogos
100 Meter Dash Prelims 10.75 Tyler West Crimson Cliffs
100 Meter Dash Prelims 10.76 Chryshaun Lee Corner Canyon
100 Meter Dash Prelims 10.78 Daniel Chase Woods Cross
100 Meter Dash Prelims 10.78 Bryton Brady Corner Canyon
100 Meter Dash Prelims 10.78 Jake Hamblin Weber
100 Meter Dash Prelims 10.79 Banks Jackson Maple Mountain
100 Meter Dash Finals 10.80 Jake Hamblin Weber
100 Meter Dash Finals 10.80 Jaiden Millar Bingham
110 Meter Hurdles Finals 13.80 Joshua Hamblin Weber
110 Meter Hurdles Finals 13.98 Matt Maclennan Snow Canyon
110 Meter Hurdles Prelims 14.00 Matt Maclennan Snow Canyon
110 Meter Hurdles Prelims 14.18 Semaj Thompson Snow Canyon
110 Meter Hurdles Prelims 14.22 Joshua Hamblin Weber
110 Meter Hurdles Prelims 14.41 Kaden Haight Crimson Cliffs
110 Meter Hurdles Finals 14.45 Semaj Thompson Snow Canyon
110 Meter Hurdles Finals 14.46 Austin Eaton Crimson Cliffs
110 Meter Hurdles Finals 14.52 Denver Spanheimer Payson
110 Meter Hurdles Prelims 14.55 Denver Spanheimer Payson
110 Meter Hurdles Prelims 14.56 Austin Eaton Crimson Cliffs
110 Meter Hurdles Prelims 14.57 Trevor Gough Snow Canyon
1600 Meter Run Finals 4:01.27 Daniel Simmons American Fork
1600 Meter Run Finals 4:02.64 William Steadman Herriman
1600 Meter Run Finals 4:10.45 Zach Hillhouse Pleasant Grove
1600 Meter Run Finals 4:10.77 Maxwell Hofheins Herriman
1600 Meter Run Finals 4:10.96 Kaden Evans American Fork
1600 Meter Run Finals 4:11.59 JoJo Jourdon Olympus
1600 Meter Run Finals 4:12.40 Ben Bradshaw American Fork
1600 Meter Run Finals 4:12.66 Kyle Steadman Mountain View
1600 Meter Run Finals 4:12.68 James Butterfield Snow Canyon
1600 Meter Run Finals 4:13.05 Tayshaun Ogomo Herriman
1600 Meter Run Finals 4:13.39 Jack Beckstrom Herriman
1600 Meter Run Finals 4:13.87 Austin Plewe American Fork
1600 Meter Run Finals 4:14.82 Cameron Archer Alta
1600 Meter Run Finals 4:15.01 Tanner Orton Bingham
1600 Meter Run Finals 4:15.19 Aidan Neal Alta
1600 Meter Run Finals 4:15.26 Vance Langston Brighton
1600 Meter Run Finals 4:16.01 Spencer Jackson Syracuse
1600 Meter Run Finals 4:16.17 Phin Mayer Corner Canyon
1600 Meter Run Finals 4:16.73 Corbin Randall Riverton
1600 Meter Run Finals 4:16.93 Gabe Hooper Viewmont
1600 Meter Run Finals 4:17.19 Caleb Woolford Maple Mountain
1600 Meter Run Finals 4:17.29 Ethan Mcculloch Springville
1600 Meter Run Finals 4:17.99 Austin Westfall Orem
1600 Meter Run Finals 4:18.06 Ben Hyde Viewmont
1600 Meter Run Finals 4:18.16 Ben Jaster American Fork
1600 Meter Run Finals 4:18.56 Kai Makowski Taylorsville
1600 Meter Run Finals 4:19.23 Davis Howe Skyline
1600 Meter Run Finals 4:19.75 Chris Hercules Cyprus
1600 Meter Run Finals 4:20.12 Eric Greding Northridge
1600 Meter Run Finals 4:20.23 Micah Tang Herriman
1600 Meter Run Finals 4:20.27 Elias Nalder Layton
1600 Meter Run Finals 4:20.37 Deiderik Witt Timpanogos
1600 Meter Run Finals 4:20.96 Ezra Nelson Skyridge
1600 Meter Run Finals 4:21.04 Cooper Bybee Lone Peak
1600 Meter Run Finals 4:21.12 Abram Sumsion Maple Mountain
1600 Meter Run Finals 4:21.20 Andrew Marks Herriman
1600 Meter Run Finals 4:21.50 Davis Rydman Layton
1600 Meter Run Finals 4:21.57 Kaden McGovern Summit Academy
1600 Meter Run Finals 4:21.84 Brent Clark Lone Peak
1600 Meter Run Finals 4:21.97 Matyas Bird Westlake
1600 Meter Run Finals 4:22.05 Bridger Jaggi Pine View
1600 Meter Run Finals 4:22.42 Camdon Larsen Emery
1600 Meter Run Finals 4:22.52 Devan Greene Skyridge
1600 Meter Run Finals 4:22.76 Andrew Poulson Cyprus
1600 Meter Run Finals 4:22.81 Trevor Carlton Fremont
1600 Meter Run Finals 4:23.50 Max Ulrich Maple Mountain
1600 Meter Run Finals 4:23.51 Brady Christensen Woods Cross
1600 Meter Run Finals 4:23.52 Carter Summers Brighton
1600 Meter Run Finals 4:23.56 Ezra Heckmann Skyline
1600 Meter Run Finals 4:24.43 Issac Sohler Mountain View
1600 Meter Run Finals 4:24.55 Peter Gehring Viewmont
1600 Meter Run Finals 4:24.75 Thomas Daniels Canyon View
200 Meter Dash Prelims 20.99 Banks Jackson Maple Mountain
200 Meter Dash Finals 21.01 Banks Jackson Maple Mountain
200 Meter Dash Prelims 21.23 Jerome Myles Corner Canyon
200 Meter Dash Finals 21.38 Jerome Myles Corner Canyon
200 Meter Dash Prelims 21.39 Dominic Overby West Jordan
200 Meter Dash Finals 21.58 Matt Hall Timpanogos
200 Meter Dash Finals 21.60 Chryshaun Lee Corner Canyon
200 Meter Dash Finals 21.62 Evan Morton Alta
200 Meter Dash Prelims 21.64 w Matt Hall Timpanogos
200 Meter Dash Prelims 21.64 Chryshaun Lee Corner Canyon
200 Meter Dash Prelims 21.67 Evan Morton Alta
200 Meter Dash Prelims 21.68 Jeremylee Macias Box Elder
200 Meter Dash Prelims 21.72 Charlie McConkie Highland
200 Meter Dash Finals 21.74 Daniel Chase Woods Cross
200 Meter Dash Prelims 21.77 Qwentyn Petty Canyon View
200 Meter Dash Prelims 21.86 Mason Hamilton Corner Canyon
200 Meter Dash Finals 21.89 Jeremylee Macias Box Elder
200 Meter Dash Prelims 21.91 w Brogan Garrett Morgan
200 Meter Dash Prelims 21.93 Tate Kjar Corner Canyon
200 Meter Dash Finals 21.94 Charlie McConkie Highland
200 Meter Dash Finals 21.94 Jaiden Millar Bingham
200 Meter Dash Prelims 21.94 Jaiden Millar Bingham
200 Meter Dash Prelims 21.99 Jace Anderson Stansbury
300 Meter Hurdles Finals 36.51 Joshua Hamblin Weber
300 Meter Hurdles Finals 36.87 Trevor Gough Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 36.93 Joshua Hamblin Weber
300 Meter Hurdles Finals 37.51 Semaj Thompson Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 37.63 Trevor Gough Snow Canyon
300 Meter Hurdles Prelims 37.81 Semaj Thompson Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 38.14 Matt Maclennan Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 38.54 Beaumont La Fleur Brighton
300 Meter Hurdles Prelims 38.67 Matt Maclennan Snow Canyon
300 Meter Hurdles Finals 38.83 McKoy Smith Cedar
300 Meter Hurdles Finals 38.88 Caleb Flint Davis
300 Meter Hurdles Prelims 39.00 Kellen McKeehan Syracuse
300 Meter Hurdles Finals 39.03 Brock Hobson Corner Canyon
300 Meter Hurdles Finals 39.03 Dejan Richards Riverton
300 Meter Hurdles Finals 39.05 Kellen McKeehan Syracuse
300 Meter Hurdles Finals 39.21 Matthew Harris Grantsville
300 Meter Hurdles Prelims 39.29 Brock Hobson Corner Canyon
300 Meter Hurdles Finals 39.37 Austin Eaton Crimson Cliffs
300 Meter Hurdles Prelims 39.37 Dejan Richards Riverton
300 Meter Hurdles Finals 39.42 Caiden Garcia-Casy Crimson Cliffs
300 Meter Hurdles Finals 39.45 Peter Nugent Maple Mountain
300 Meter Hurdles Finals 39.45 Caleb Huff Bingham
300 Meter Hurdles Prelims 39.49 Beaumont La Fleur Brighton
3200 Meter Run Finals 8:36.79 Daniel Simmons American Fork
3200 Meter Run Finals 8:57.90 William Steadman Herriman
3200 Meter Run Finals 9:00.13 Austin Westfall Orem
3200 Meter Run Finals 9:02.63 Zach Hillhouse Pleasant Grove
3200 Meter Run Finals 9:02.73 Kaden Evans American Fork
3200 Meter Run Finals 9:05.85 Kyle Steadman Mountain View
3200 Meter Run Finals 9:07.74 Ben Jaster American Fork
3200 Meter Run Finals 9:08.18 Ben Bradshaw American Fork
3200 Meter Run Finals 9:09.25 Jack Beckstrom Herriman
3200 Meter Run Finals 9:10.51 Maxwell Hofheins Herriman
3200 Meter Run Finals 9:10.52 JoJo Jourdon Olympus
3200 Meter Run Finals 9:12.35 Vance Langston Brighton
3200 Meter Run Finals 9:12.59 Maxwell Orr American Fork
3200 Meter Run Finals 9:14.30 Ethan Mcculloch Springville
3200 Meter Run Finals 9:18.31 Spencer Jackson Syracuse
3200 Meter Run Finals 9:18.57 Davis Rydman Layton
3200 Meter Run Finals 9:18.76 Tyler Palmer Lone Peak
3200 Meter Run Finals 9:19.56 Edward Fuller Skyridge
3200 Meter Run Finals 9:19.89 Carter Moore American Fork
3200 Meter Run Finals 9:21.68 Hayden Hooper Bountiful
3200 Meter Run Finals 9:21.75 Jonah Tang Herriman
3200 Meter Run Finals 9:23.24 Ben Hyde Viewmont
3200 Meter Run Finals 9:24.08 Weston Egnew Viewmont
3200 Meter Run Finals 9:24.12 Grayson Milne Corner Canyon
3200 Meter Run Finals 9:24.63 Noah Manwaring Herriman
3200 Meter Run Finals 9:25.03 Kaden McGovern Summit Academy
3200 Meter Run Finals 9:26.91 Austin Plewe American Fork
3200 Meter Run Finals 9:29.35 Bridger Jaggi Pine View
3200 Meter Run Finals 9:30.23 Corbin Randall Riverton
3200 Meter Run Finals 9:30.40 Christian Ruf Riverton
3200 Meter Run Finals 9:30.72 Issac Sohler Mountain View
3200 Meter Run Finals 9:31.61 Aidan Neal Alta
3200 Meter Run Finals 9:31.90 Carter Summers Brighton
3200 Meter Run Finals 9:31.91 Alex Williams American Fork
3200 Meter Run Finals 9:32.64 Micah Gillespie Woods Cross
3200 Meter Run Finals 9:32.82 Carter Benson Timpanogos
3200 Meter Run Finals 9:32.87 Deiderik Witt Timpanogos
3200 Meter Run Finals 9:33.12 Clark Peters Timpanogos
3200 Meter Run Finals 9:33.61 Dalin Holje Layton
3200 Meter Run Finals 9:34.63 Brent Clark Lone Peak
3200 Meter Run Finals 9:34.84 Max Ulrich Maple Mountain
3200 Meter Run Finals 9:35.33 Tanner Orton Bingham
3200 Meter Run Finals 9:35.50 Simon Barlow Bountiful
3200 Meter Run Finals 9:35.80 Micah Hoyt Timpview
3200 Meter Run Finals 9:35.86 James Butterfield Snow Canyon
3200 Meter Run Finals 9:36.55 Tyler Jenson Orem
3200 Meter Run Finals 9:37.59 Takashi Shipp Orem
3200 Meter Run Finals 9:37.91 Joey Rees Springville
3200 Meter Run Finals 9:38.07 Maxwell Wright Mountain View
3200 Meter Run Finals 9:38.61 Tate James Orem
3200 Meter Run Finals 9:39.02 Peter Mecham Orem
3200 Meter Run Finals 9:39.05 Teagan McCune Timpview
3200 Meter Run Finals 9:39.46 Jeff Hazard Northridge
3200 Meter Run Finals 9:39.57 David Tervort Viewmont
400 Meter Dash Finals 46.05 Banks Jackson Maple Mountain
400 Meter Dash Finals 46.81 Dominic Overby West Jordan
400 Meter Dash Finals 47.23 Davis DeGroot Bonneville
400 Meter Dash Prelims 47.33 Davis DeGroot Bonneville
400 Meter Dash Prelims 47.48 Dominic Overby West Jordan
400 Meter Dash Prelims 47.49 Banks Jackson Maple Mountain
400 Meter Dash Finals 47.74 Brogan Garrett Morgan
400 Meter Dash Finals 47.79 Tate Kjar Corner Canyon
400 Meter Dash Prelims 47.83 Tate Kjar Corner Canyon
400 Meter Dash Finals 47.91 Bode Jensen Farmington
400 Meter Dash Prelims 47.91 Ethan Cook Farmington
400 Meter Dash Finals 47.93 Mason Hamilton Corner Canyon
400 Meter Dash Prelims 47.94 Haven Halladay Timpview
400 Meter Dash Prelims 47.97 Asher Groft Canyon View
400 Meter Dash Finals 47.98 Asher Groft Canyon View
400 Meter Dash Finals 48.00 Qwentyn Petty Canyon View
400 Meter Dash Prelims 48.05 Brogan Garrett Morgan
400 Meter Dash Finals 48.20 Tyson Pugmire Maple Mountain
400 Meter Dash Prelims 48.43 Tyson Pugmire Maple Mountain
400 Meter Dash Prelims 48.45 Bode Jensen Farmington
400 Meter Dash Prelims 48.51 Nikolas Larsen Weber
400 Meter Dash Finals 48.65 Ethan Cook Farmington
400 Meter Dash Finals 48.66 Jack Weaver Timpview
400 Meter Dash Finals 48.67 Kye Comish Riverton
400 Meter Dash Prelims 48.73 Jack Weaver Timpview
400 Meter Dash Prelims 48.75 Mason Hamilton Corner Canyon
400 Meter Dash Prelims 48.81 DAngelo Mayes Syracuse
400 Meter Dash Prelims 48.81 Tyler Warnick Riverton
400 Meter Dash Finals 48.84 Tyler Warnick Riverton
400 Meter Dash Finals 48.91 Nikolas Larsen Weber
400 Meter Dash Prelims 48.95 Preston Rasmussen Corner Canyon
400 Meter Dash Prelims 48.96 Kye Comish Riverton
400 Meter Dash Finals 49.09 DAngelo Mayes Syracuse
400 Meter Dash Finals 49.10 Ammon York Cedar
400 Meter Dash Finals 49.11 Preston Rasmussen Corner Canyon
400 Meter Dash Finals 49.15 Grant Nelson Woods Cross
400 Meter Dash Prelims 49.35 Grant Nelson Woods Cross
400 Meter Dash Prelims 49.38 Qwentyn Petty Canyon View
400 Meter Dash Finals 49.38 Noah Haskins Orem
400 Meter Dash Prelims 49.48 Jared Schulte Clearfield
400 Meter Dash Prelims 49.48 Orion Patten Fremont
400 Meter Dash Prelims 49.50 Jordan Jensen Viewmont
4x100 Meter Relay Finals 40.71 Relay Team Corner Canyon
4x100 Meter Relay Finals 41.74 Relay Team Crimson Cliffs
4x100 Meter Relay Finals 41.82 Relay Team Snow Canyon
4x200 Meter Relay Finals 1:24.61 Relay Team Corner Canyon
4x200 Meter Relay Finals 1:26.72 Relay Team Maple Mountain
4x200 Meter Relay Finals 1:26.85 Relay Team Bingham
4x200 Meter Relay Finals 1:27.44 Relay Team Farmington
4x200 Meter Relay Finals 1:27.57 Relay Team Snow Canyon
4x200 Meter Relay Finals 1:27.97 Relay Team Lone Peak
4x200 Meter Relay Finals 1:28.43 Relay Team American Fork
4x200 Meter Relay Finals 1:28.76 Relay Team Cedar
4x200 Meter Relay Finals 1:29.01 Relay Team Weber
4x200 Meter Relay Finals 1:29.03 Relay Team Stansbury
4x200 Meter Relay Finals 1:29.06 Relay Team Clearfield
4x200 Meter Relay Finals 1:29.54 Relay Team Desert Hills
4x200 Meter Relay Finals 1:29.59 Relay Team Fremont
4x200 Meter Relay Finals 1:29.65 Relay Team Skyridge
4x200 Meter Relay Finals 1:29.72 Relay Team Highland
4x200 Meter Relay Finals 1:29.92 Relay Team Herriman
4x400 Meter Relay Finals 3:12.49 Relay Team Corner Canyon
4x400 Meter Relay Finals 3:16.00 Relay Team Weber
4x400 Meter Relay Finals 3:18.50 Relay Team Snow Canyon
4x400 Meter Relay Finals 3:18.65 Relay Team Viewmont
4x400 Meter Relay Finals 3:20.12 Relay Team Farmington
4x400 Meter Relay Finals 3:20.14 Relay Team Clearfield
4x400 Meter Relay Finals 3:20.17 Relay Team Riverton
4x400 Meter Relay Finals 3:21.64 Relay Team Westlake
4x400 Meter Relay Finals 3:21.69 Relay Team American Fork
4x400 Meter Relay Finals 3:22.66 Relay Team Skyridge
4x400 Meter Relay Finals 3:22.92 Relay Team Morgan
4x400 Meter Relay Finals 3:22.99 Relay Team Davis
4x800 Meter Relay Finals 7:35.22 Relay Team American Fork
4x800 Meter Relay Finals 7:39.52 Relay Team Herriman
4x800 Meter Relay Finals 7:43.31 Relay Team Viewmont
4x800 Meter Relay Finals 7:48.15 Relay Team Skyline
4x800 Meter Relay Finals 7:52.52 Relay Team Corner Canyon
4x800 Meter Relay Finals 7:52.59 Relay Team Riverton
4x800 Meter Relay Finals 7:52.89 Relay Team Timpview
4x800 Meter Relay Finals 7:54.08 Relay Team Northridge
4x800 Meter Relay Finals 7:54.96 Relay Team Pine View
4x800 Meter Relay Finals 7:56.46 Relay Team Mountain View
4x800 Meter Relay Finals 7:56.92 Relay Team Stansbury
4x800 Meter Relay Finals 7:57.20 Relay Team Olympus
4x800 Meter Relay Finals 7:57.23 Relay Team Orem
4x800 Meter Relay Finals 7:58.76 Relay Team Alta
4x800 Meter Relay Finals 7:59.02 Relay Team Maple Mountain
4x800 Meter Relay Finals 8:00.07 Relay Team Layton
4x800 Meter Relay Finals 8:02.15 Relay Team Brighton
4x800 Meter Relay Finals 8:02.65 Relay Team Lone Peak
4x800 Meter Relay Finals 8:03.40 Relay Team Davis
4x800 Meter Relay Finals 8:03.49 Relay Team Bingham
4x800 Meter Relay Finals 8:04.01 Relay Team Wasatch
4x800 Meter Relay Finals 8:05.01 Relay Team Fremont
4x800 Meter Relay Finals 8:05.10 Relay Team Timpanogos
4x800 Meter Relay Finals 8:08.01 Relay Team Farmington
4x800 Meter Relay Finals 8:09.21 Relay Team Skyridge
800 Meter Run Finals 1:51.00 Noah Nielson American Fork
800 Meter Run Finals 1:51.35 Zach Hillhouse Pleasant Grove
800 Meter Run Finals 1:51.42 William Steadman Herriman
800 Meter Run Finals 1:51.92 Mckay Wells Corner Canyon
800 Meter Run Finals 1:52.08 Tayshaun Ogomo Herriman
800 Meter Run Finals 1:53.08 Cameron Archer Alta
800 Meter Run Finals 1:53.37 Daniel Simmons American Fork
800 Meter Run Finals 1:53.51 Ryker Bement American Fork
800 Meter Run Finals 1:53.53 Brennon Koldewyn Woods Cross
800 Meter Run Finals 1:53.87 Gabe Hooper Viewmont
800 Meter Run Finals 1:53.93 Jonah Fearnley Skyline
800 Meter Run Finals 1:54.14 Bridger Jaggi Pine View
800 Meter Run Finals 1:54.39 Issac Sohler Mountain View
800 Meter Run Finals 1:54.53 Weston Egnew Viewmont
800 Meter Run Finals 1:54.74 Andrew Marks Herriman
800 Meter Run Finals 1:54.78 Phillip Olsen Bountiful
800 Meter Run Finals 1:55.12 Garrison Johnson Weber
800 Meter Run Finals 1:55.43 Maxwell Hofheins Herriman
800 Meter Run Finals 1:55.53 Wyatt Cernyar Wasatch
800 Meter Run Finals 1:55.54 Cy Hamilton Timpview
800 Meter Run Finals 1:55.72 Ben Ralphs Millard
800 Meter Run Finals 1:55.84 Kaden Evans American Fork
800 Meter Run Finals 1:55.88 Edward Lyman San Juan
800 Meter Run Finals 1:55.92 Jack Beckstrom Herriman
800 Meter Run Finals 1:56.01 Dillon Elliott Olympus
800 Meter Run Finals 1:56.06 Ben Hyde Viewmont
800 Meter Run Finals 1:56.19 Van Talbott Park City
800 Meter Run Finals 1:56.29 Caleb Judd Lone Peak
800 Meter Run Finals 1:56.33 Spencer Jackson Syracuse
800 Meter Run Finals 1:56.53 Elias Nalder Layton
800 Meter Run Finals 1:56.58 Jaxon Allen Stansbury
800 Meter Run Finals 1:56.74 Jason Kerksiek Beaver
800 Meter Run Finals 1:56.77 Caleb Woolford Maple Mountain
800 Meter Run Finals 1:56.98 Shepherd Foy Skyline
800 Meter Run Finals 1:57.00 Ezra Nelson Skyridge
800 Meter Run Finals 1:57.06 Kolter Parkin Jordan
800 Meter Run Finals 1:57.28 Clark Peters Timpanogos
800 Meter Run Finals 1:57.43 Tyler Jenson Orem
800 Meter Run Finals 1:57.60 Kyle Steadman Mountain View
800 Meter Run Finals 1:57.64 Eric Greding Northridge
800 Meter Run Finals 1:57.67 Asher Garaway Northridge
800 Meter Run Finals 1:57.81 Heber Davis Davis
800 Meter Run Finals 1:57.84 Ben Behunin Crimson Cliffs
800 Meter Run Finals 1:57.88 Nathan Wardle Herriman
800 Meter Run Finals 1:57.90 Deiderik Witt Timpanogos
Discus Prelims 150-5 Tina'u Fiaui Corner Canyon
Discus Prelims 151-6 David Houle American Fork
Discus Finals 153-11 Bode Hipple Skyline
Discus Finals 154-9 Jacob DeYoung Bingham
Discus Prelims 154-9 Jacob DeYoung Bingham
Discus Finals 156-0 David Houle American Fork
Discus Prelims 156-3 Leon Crutcher West
Discus Finals 156-5 Colton Sam Fong Pine View
Discus Prelims 156-5 Colton Sam Fong Pine View
Discus Prelims 156-5 Adam Hawkes Mountain Ridge
Discus Finals 156-6 Leon Crutcher West
Discus Finals 157-2 Tina'u Fiaui Corner Canyon
Discus Prelims 161-3 Teancum Jensen Pine View
Discus Finals 161-10 Adam Hawkes Mountain Ridge
Discus Finals 169-4 Teancum Jensen Pine View
Discus Finals 179-8 Matthew Bryant Lone Peak
Discus Prelims 179-8 Matthew Bryant Lone Peak
High Jump Finals 6-6 Eli Connelly Crimson Cliffs
High Jump Finals 6-6 Cashe Bennett Davis
High Jump Finals 6-8 Tripp Palmer San Juan
High Jump Finals 6-8 Braxton Shirley Payson
High Jump Finals 6-9 Jack Wilkey North Sanpete
Javelin Prelims 176-3 Luke DeGraffenried Millard
Javelin Finals 176-4 Dixon Kelly Kanab
Javelin Prelims 176-4 Dixon Kelly Kanab
Javelin Finals 176-7 Whit Slack Skyridge
Javelin Prelims 176-7 Whit Slack Skyridge
Javelin Finals 177-5 Joseph Smith Snow Canyon
Javelin Finals 178-4 Jackson Roybal West Jordan
Javelin Finals 178-7 Hayden Gribble Corner Canyon
Javelin Finals 178-11 Treysen Colmenares Uintah
Javelin Prelims 178-11 Treysen Colmenares Uintah
Javelin Finals 183-4 Keaton Peery Copper Hills
Javelin Prelims 183-4 Keaton Peery Copper Hills
Javelin Finals 184-0 Luke DeGraffenried Millard
Long Jump Finals 22-6.25 Matt Maclennan Snow Canyon
Long Jump Prelims 22-6.25 Matt Maclennan Snow Canyon
Long Jump Prelims 22-9.5 Austin Eaton Crimson Cliffs
Long Jump Finals 23-0.25 Austin Eaton Crimson Cliffs
Long Jump Finals 23-7.5 Dominic Overby West Jordan
Long Jump Prelims 23-7.5 Dominic Overby West Jordan
Pole Vault Finals 14-3 Max Freeman West Jordan
Pole Vault Finals 14-6 Brendan Croft Timpanogos
Pole Vault Finals 14-6 Bentley Smith Maple Mountain
Pole Vault Finals 14-6 Adam Wightman Mountain Ridge
Pole Vault Finals 15-0 Sam Price Syracuse
Pole Vault Finals 15-3 Wyatt Barker Riverton
Shot Put Finals 52-1 Jensen Somerville Lehi
Shot Put Prelims 52-1 Jensen Somerville Lehi
Shot Put Finals 52-4.25 Asher Bowcutt Copper Hills
Shot Put Finals 52-10.25 Chevas Gregory Timpview
Shot Put Finals 54-1.75 Colton Sam Fong Pine View
Shot Put Prelims 54-1.75 Colton Sam Fong Pine View
Shot Put Finals 54-3.5 Teancum Jensen Pine View
Shot Put Finals 55-9.5 Matthew Bryant Lone Peak
Shot Put Prelims 55-9.5 Matthew Bryant Lone Peak
Shot Put Finals 57-2.75 Adam Hawkes Mountain Ridge
Shot Put Prelims 57-2.75 Adam Hawkes Mountain Ridge
Sprint Medley Relay Finals 3:33.73 Relay Team Morgan
Sprint Medley Relay Finals 3:34.33 Relay Team Summit Academy
Sprint Medley Relay Finals 3:37.66 Relay Team Union
Sprint Medley Relay Finals 3:37.71 Relay Team Millard
Sprint Medley Relay Finals 3:38.35 Relay Team Beaver
Sprint Medley Relay Finals 3:41.41 Relay Team Richfield
Sprint Medley Relay Finals 3:41.98 Relay Team Enterprise
Sprint Medley Relay Finals 3:42.43 Relay Team Water Canyon
Sprint Medley Relay Finals 3:43.65 Relay Team Carbon