Skyline Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.74 | Lily Boyden | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
12.92 | Lily Boyden | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
13.86 | SB | Audrey Duggleby | 17th | Quarters H1 | Complete Results |
14.21 | Tessa Packard-Ampula | 25th | Quarters H1 | Complete Results | |
14.57 | SB | Kelly Serrano | 28th | Quarters H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
25.63 | Lily Boyden | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
26.02 | Lily Boyden | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
26.88 | Anne Coon | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
27.33 | Anne Coon | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
28.59 | Ella Feinauer | 16th | Quarters H1 | Complete Results | |
29.02 | Audrey Duggleby | 19th | Quarters H1 | Complete Results | |
30.87 | Tessa Packard-Ampula | 28th | Quarters H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
57.87 | SB | Lily Boyden | 1st | Finals H1 | Complete Results |
59.75 | Lily Boyden | 2nd | Quarters H1 | Complete Results | |
1:00.22 | SB | Anne Coon | 4th | Quarters H1 | Complete Results |
1:01.69 | Anne Coon | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
1:02.24 | Ella Feinauer | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
1:02.96 | Ella Feinauer | 7th | Quarters H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:24.88 | Sarah Winterton | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
2:31.73 | Kaia Merrill | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
2:32.69 | Lucy Madsen | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
2:38.27 | Sophie Sullivan | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
2:47.67 | Rosie Nielsen | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:19.57 | Sarah Winterton | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
5:35.33 | Lucy Madsen | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
5:36.94 | Helle Husby | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
6:08.66 | Kaia Merrill | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
6:16.10 | Rosie Nielsen | 19th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
12:01.57 | SB | Lucy Madsen | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
12:11.70 | SB | Helle Husby | 5th | Finals H1 | Complete Results |
13:25.79 | Rosie Nielsen | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
13:53.84 | Elena Sandulli | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
16.16 | SB | Udochi Okoro | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
16.55 | Udochi Okoro | 2nd | Quarters H1 | Complete Results | |
17.06 | SB | Jonni Gay | 5th | Finals H1 | Complete Results |
17.26 | Jonni Gay | 6th | Quarters H1 | Complete Results | |
20.05 | SB | Jordyn Bryant | 21st | Quarters H1 | Complete Results |
20.05 | Bella Petty | 22nd | Quarters H1 | Complete Results | |
20.19 | Sabrina Norman | 24th | Quarters H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
46.37 | Udochi Okoro | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
46.99 | Udochi Okoro | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
49.67 | Bella Petty | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
50.01 | Bella Petty | 5th | Quarters H1 | Complete Results | |
51.93 | SB | Jonni Gay | 9th | Quarters H1 | Complete Results |
57.04 | SB | Sabrina Norman | 23rd | Quarters H1 | Complete Results |
57.51 | Emma Barker | 25th | Quarters H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
54.49 | SB | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
2:00.08 | SB | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:07.17 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:04.93 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-9 | Jonni Gay | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4-3 | Bella Petty | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
15-5.75 | Anne Coon | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
14-5.75 | SB | Emma Barker | 10th | Finals H1 | Complete Results |
14-3.75 | SB | Lucy Pectol | 11th | Finals H1 | Complete Results |
13-2.5 | Jordyn Bryant | 19th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
117-4.5 | Teisa Halaufia | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
64-7 | SB | Tehya Heiden | 15th | Finals H1 | Complete Results |
56-8 | SB | Samantha Bryant | 17th | Finals H1 | Complete Results |
Javelin | |||||
77-2 | Teisa Halaufia | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
74-4 | SB | Samantha Bryant | 6th | Finals H1 | Complete Results |
72-3 | SB | Tehya Heiden | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
35-2.5 | Teisa Halaufia | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
22-2.5 | Samantha Bryant | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
19-6.75 | SB | Tehya Heiden | 21st | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.47 | Miles Hall | 2nd | Quarters H1 | Complete Results | |
11.57 | Miles Hall | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
12.09 | Porter Brockman | 18th | Quarters H1 | Complete Results | |
12.15 | Bowynn Tate | 20th | Quarters H1 | Complete Results | |
12.27 | Rayce Walker-Adams | 21st | Quarters H1 | Complete Results | |
12.61 | SB | Alexander Emery | 28th | Quarters H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
24.58 | Hyrum Serrano | 12th | Quarters H1 | Complete Results | |
24.62 | Rayce Walker-Adams | 13th | Quarters H1 | Complete Results | |
24.96 | Bowynn Tate | 16th | Quarters H1 | Complete Results | |
25.26 | Josef Johnson | 18th | Quarters H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
52.53 | SB | Caden Hill | 4th | Finals H1 | Complete Results |
54.08 | Caden Hill | 6th | Quarters H1 | Complete Results | |
56.53 | SB | Alexander Emery | 18th | Quarters H1 | Complete Results |
1:02.38 | Carson Stewart | 29th | Quarters H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
1:59.49 | Beckham Clements | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:01.83 | Henry Christiansen | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
2:06.45 | Ganett Frisk | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
2:08.07 | SB | Jonah Fearnley | 10th | Finals H1 | Complete Results |
2:09.42 | Andrew Jeppson | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:26.54 | Henry Christiansen | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4:27.69 | Beckham Clements | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4:50.19 | SB | Jonah Fearnley | 12th | Finals H1 | Complete Results |
4:53.21 | SB | Davis Howe | 14th | Finals H1 | Complete Results |
5:09.83 | Kyle Jones | 22nd | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:15.95 | Michael Gontcharov | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
10:49.68 | Alex Sandulli | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
10:53.63 | Lorenzo Brandt | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
11:09.48 | Davis Howe | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
11:20.23 | Kyle Jones | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
15.84 | SB | Jaxon Lorenzon | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
16.42 | Jaxon Lorenzon | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
17.04 | SB | Josef Johnson | 5th | Finals H1 | Complete Results |
17.08 | Josef Johnson | 4th | Quarters H1 | Complete Results | |
18.48 | Nathan Fadenrecht | 9th | Quarters H1 | Complete Results | |
18.71 | Tyler Fadenrecht | 12th | Quarters H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
40.87 | Jaxon Lorenzon | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
41.93 | Jaxon Lorenzon | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
44.36 | Tyler Fadenrecht | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
44.47 | SB | Josef Johnson | 3rd | Quarters H1 | Complete Results |
45.18 | Tyler Fadenrecht | 5th | Quarters H1 | Complete Results | |
47.66 | Josef Johnson | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
50.10 | SB | Joshua Maynard | 15th | Quarters H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
44.66 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:33.07 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:39.70 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:29.87 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
6-0 | SB | Jaxon Lorenzon | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
20-1.25 | SB | Tyler Fadenrecht | 4th | Finals H1 | Complete Results |
19-0.5 | Nathan Hansen | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
119-5 | Inoke Touhuni | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
94-8 | SB | Robert Bulanon | 16th | Finals H1 | Complete Results |
93-8 | SB | Lucas Andtbacka | 17th | Finals H1 | Complete Results |
87-0 | SB | Parker Miller | 22nd | Finals H1 | Complete Results |
82-2 | SB | Jack Wakefield | 23rd | Finals H1 | Complete Results |
Javelin | |||||
126-9 | SB | Justice Fons | 4th | Finals H1 | Complete Results |
118-3 | SB | Dallin Woodruff | 7th | Finals H1 | Complete Results |
113-10 | SB | Inoke Touhuni | 9th | Finals H1 | Complete Results |
109-0 | SB | Robert Bulanon | 12th | Finals H1 | Complete Results |
96-0 | SB | Joshua Maynard | 17th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
43-9.5 | Inoke Touhuni | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
33-5.25 | SB | Lucas Andtbacka | 15th | Finals H1 | Complete Results |
29-1 | SB | Parker Miller | 20th | Finals H1 | Complete Results |
28-7 | Carson Stewart | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
27-9.75 | SB | Daniel Brusik | 23rd | Finals H1 | Complete Results |