Hunter Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.44 | h SB | Brittany Kuhn | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
13.74 | h SB | Whitney Blanchard | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
25.24 | h SB | Carly Koehler | 1st | Finals H1 | Complete Results |
28.64 | h SB | Whitney Blanchard | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
29.74 | h | Yoselin Hernandez | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:04.64 | h | Whitney Blanchard | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:49.67 | SB | Emma Taylor | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
6:11.34 | Laila Spring | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:25.59 | Margarita Morales | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
16.74 | h | Brittany Kuhn | 1st | Finals H1 | Complete Results |
20.44 | h | Emma Taylor | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
105-6 | Ola Lapuaho | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
94-6 | Sarah Mason | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
92-8 | SB | Hannelore Tipoai | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
Javelin | |||||
78-4 | SB | Caleigh Vagana | 1st | Finals H1 | Complete Results |
69-0 | Maria Tausinga | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
65-8 | Hannelore Tipoai | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
33-3 | Ola Lapuaho | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
32-0 | Sarah Mason | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.00 | SB | Dylan Andrews | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
11.04 | h SB | Niki Taukeiaho | 1st | Finals H1 | Complete Results |
11.54 | h | Mason Familar | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.14 | h | Niki Taukeiaho | 1st | Finals H1 | Complete Results |
23.44 | h SB | Dylan Andrews | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
24.14 | h | Mason Familar | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
55.64 | h | Gonzalo Flores | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:16.92 | Travis Thompson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:56.21 | Isaac Atkinson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
5:12.47 | Calvin Clarke | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
17.34 | h | Tanner Lunceford | 1st | Finals H1 | Complete Results |
20.74 | h SB | Hussain Ahmadi | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
44.64 | h | Tanner Lunceford | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
115-10 | Dominic Azevado | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
114-11 | Cole Oldham | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
114-4 | Cole Oldham | 3rd | Finals H1 | Complete Results |