Cedar Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.59 | Julia Hunt | 2nd | Finals H1 | 3A Girls 100m Final | |
12.64 | Julia Hunt | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
25.62 | Julia Hunt | 2nd | Finals H1 | 3A Girls 200m Finals | |
25.80 | Julia Hunt | 2nd | Quarters H1 | Complete Results | |
25.81 | Jasie York | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
26.02 | SB | Rachel Hunt | 4th | Quarters H1 | Complete Results |
26.08 | Rachel Hunt | 4th | Finals H1 | 3A Girls 200m Finals | |
26.31 | Jasie York | 7th | Finals H1 | 3A Girls 200m Finals | |
400 Meter Dash | |||||
57.07 | Jasie York | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
57.22 | Jasie York | 2nd | Finals H1 | 3A Girls 400m Final | |
58.12 | Rachel Hunt | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
58.38 | Rachel Hunt | 3rd | Finals H1 | 3A Girls 400m Final | |
59.95 | SB | Brinley Hess | 6th | Finals H1 | 3A Girls 400m Final |
1:00.95 | Brinley Hess | 8th | Quarters H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:17.74 | SB | Kaysie Klemic | 1st | Finals H1 | 3A Girls 800m Finals |
2:18.46 | SB | Jasie York | 3rd | Finals H1 | 3A Girls 800m Finals |
2:20.74 | Mic Webster | 4th | Finals H1 | 3A Girls 800m Finals | |
2:23.67 | SB | Halsey Curry | 8th | Finals H1 | 3A Girls 800m Finals |
1600 Meter Run | |||||
5:06.12 | Mic Webster | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
5:17.60 | Kaysie Klemic | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:52.57 | SB | Mic Webster | 1st | Finals H1 | Complete Results |
11:26.84 | SB | Harley Taylor | 5th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
15.61 | SB | Hannah Sobel | 3rd | Finals H1 | 3A Girls 100m Hurdles Finals |
15.87 | Hannah Sobel | 5th | Quarters H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
45.60 | SB | Julia Hunt | 2nd | Finals H1 | 3A Girls 300m Hurdles Finals |
46.35 | Julia Hunt | 2nd | Quarters H1 | Complete Results | |
48.22 | SB | Landrie Rich | 10th | Quarters H1 | Complete Results |
48.23 | Hannah Sobel | 11th | Quarters H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
49.33 | Relay Team | 1st | Quarters H1 | Complete Results | |
49.56 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | 3A Girls 4x100m Final | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:59.79 | Relay Team | 1st | Finals H1 | 3A Girls 4x400m Relay Finals | |
Sprint Medley Relay | |||||
4:20.68 | SB | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-1 | Sara Kovac | 7th | Finals H1 | 3A Girls High Jump | |
4-11 | Emily Pearson | 9th | Finals H1 | 3A Girls High Jump | |
4-11 | SB | Kiyomi Scott | 12th | Finals H1 | 3A Girls High Jump |
Long Jump | |||||
15-1 | Hannah Sobel | 10th | Finals H1 | 3A Girls Long Jump | |
Discus | |||||
75-2.25 | Merce Tarrayo | 16th | Finals H1 | 3A Girls Discus | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
200 Meter Dash | |||||
22.80 | SB | Dylan Clements | 7th | Finals H1 | 3A Boys 200m Finals |
22.86 | Dylan Clements | 8th | Quarters H1 | Complete Results | |
23.06 | SB | Derek Ball | 12th | Quarters H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
51.07 | Derek Ball | 10th | Quarters H1 | Complete Results | |
51.87 | Bryson Robertson | 13th | Quarters H1 | Complete Results | |
53.55 | Chet Higby | 19th | Quarters H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:02.92 | Jensen Lambert | 16th | Finals H1 | 3A Boys 800m Finals | |
1600 Meter Run | |||||
4:26.26 | Jensen Lambert | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
9:22.31 | SB | Jensen Lambert | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
15.25 | SB | Trenton Maurer | 3rd | Finals H1 | 3A Boys 110m Hurdles Finals |
15.42 | Trenton Maurer | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
39.80 | Dylan Clements | 3rd | Quarters H1 | Complete Results | |
40.00 | Dylan Clements | 3rd | Finals H1 | 3A Boys 300m Hurdles Finals | |
4x100 Meter Relay | |||||
44.21 | Relay Team | 6th | Finals H1 | 3A Boys 4x100m Relay Finals | |
44.23 | Relay Team | 7th | Quarters H1 | Complete Results | |
Sprint Medley Relay | |||||
3:38.21 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
22-6.5 | Dylan Clements | 1st | Finals H1 | 3A Boys Long Jump | |
Discus | |||||
128-5 | Jacob Awa-reyes | 11th | Finals H1 | 3A Boys Discus | |
Javelin | |||||
136-5.75 | Drake Fakahua | 12th | Finals H1 | 3A Boys Javelin |